Järvamaa Mess (Paide)

Nagu igal sügisel, toimub ka sellel aastal “Järvamaa Mess”, nüüd juba kahekümne neljandat korda.

Mess kestab kaks päeva 15.-16. november. Reedel kell 10:00-18:00 ja laupäeval 10:00-15:00. Toimumiskohaks on Paide Muusika- ja Teatrimaja.

Järvamaa Mess on mõeldud Kesk-Eestis ärihuve omavatele firmadele, kes soovivad siin oma kaupa või teenuseid turustada. Läbi aastate on Messi külastatavus olnud suur ja vastukajad positiivsed. 2018 aastal külastas Järvamaa Messi ligi 5000 inimest. Seega võiks oodata sellel aastal jällegi igati positiivset tulemust osalejatele.

Messile on üles seatud Tre Raadio stuudio ja osa Tre Raadio saatepäevast tehakse otse Järvamaa Messilt.

Kõikidele külastajatele on sissepääs Järvamaa Messile tasuta. Lisaks saavad külastajad käepaela millega on võimalik osasid kaupu ja teenuseid, messil osalevatelt firmadelt, soodushinnaga osta ka nädala jooksul peale messi. Kui soovite oma toodetega selles kampaanias osaleda, siis tuleks messi korraldajatele sellest teada anda. Lisaks osalevad messil ostu sooritanud loosimistes. Kõik see garanteerib suure külastajatepoolse huvi Järvamaa Messi vastu.

Informatsiooni konkreetsete väljapanekupindade kohta saab Urmas Jõgi käest. Pinnad on erineva suuruse ja kujuga ning hind sõltub pinna asukohast ja suurusest. Ühe ruutmeetri hind on enamasti vahemikus 20-30 EUR+km/m2. Sisepindade hinnad algavad 70€+km.

Välispinnad on saadaval hindadega (laius):
laud kuni 1m – 25€+km
laud kuni 2m – 40€+km
telk kuni 3m – 50€+km
telk kuni 6m. – 70€+km
telk kuni 10m – 90€+km
telk kuni 20m – 120€+km

Korraldajad garanteerivad Messi reklaami Tre Raadios ja ajalehes Järva Teataja. Samuti antakse välja spetsiaalne Järvamaa Messile pühendatud ajakiri "Tre+"mis tutvustab üritust ja osalejaid lähemalt potentsiaalsetele külastajatele. Ajakiri sisaldab tasuta lühiinformatsiooni kõigi messil osalejate kohta ja messi tutvustavat teksti-reklaami.

Sellesse ajakirja on võimalik osalevatel firmadel osta lisaks endale reklaampinda, mille kohta saab infot Tre Raadiost Mati Palmeti (5053253) käest. Messil osalejatel on võimalik paigaldada oma reklaami Messi toimumispaigas sees ja väljas ilma täiendava tasuta, selleks on vajalik kokku leppida Messi korraldajatega.

Täpsemat infot Järvamaa Messist saab kodulehelt www.jarvamess.ee ,Urmas Jõgi käest telefonil 5032505 või e-maili teel aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..